You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Peters Professional 20-20-20

0,00TL
  • Ürün Kodu: 7438762427
  • Stok Durumu: 2-3 Days

Peters Professional Neden En İyisi?

Sadece Peters Professional'da bulunan özel geliştirilmiş sistem sayesinde NPK ve mikro elementler bitki tarafından kolayca alınır. Formülün içeriği sayesinde bitki kök bölgesinde istenilen optimum şartlar oluşur ve bitki alabileceği en etkin düzeyde besin maddesine hazırlanır. Böylece bitki besin maddeleri en yüksek düzeyde bitkiye taşınır. Özel geliştirilmiş formülü sayesinde bitkilerin aşırı soğuk ve sıcak dönemleri daha kolay geçirmesini sağlar.

Hızlı Alınabilir Mikro Elementler

Peters Professional ürünleri, Demir DTPA ile Bakır, Mangan, Çinko ise EDTA ile şelatlanmış mikro element paketlerine sahiptir. Mevcut mikro element seviyeleri yükseltilmiş ve geliştirilmiştir. Bu sayede bitki,alabileceği optimum düzeyde besin maddesini hızla bünyesine alabilir. Yüksek mikro element seviyelerine sahip farklı formülasyonlar, hem vejetatif gelişme döneminde, hem de meyve gelişim döneminde güvenle kullanılabilir.

%100 Suda Çözünür

Peters Professional yüksek dozdaki konsantrasyonlarda bile suda %100 çözünür. Suyla temas ettiği zaman aldığı altın sarısı renk ürüne "Altın Damla" sıfatını kazandırır. Oluşan berrak altın sarısı solüsyon yüksek kaliteyi ve büyüme gücünü temsil eder.

Düşük Tuzluluk

Peters Professional Klor, Karbonat ya da Sülfat tuzlarından herhangi birini içermez. Ürünün sahip olduğu düşük EC seviyesi yüksek beslenme kabiliyeti sağlar.

Güvenli ve Kolay Kullanım

Klor, Sodyum ve Biüret içermeyen Peters Professional ürünleri damla sulama sistemlerinizde tahribata ve tuz birikimlerine yol açmaz. Yüksek kalite standartlarındaki ürünler bu sayede güvenli ve kolay kullanımı garantiler.

Kalite Kontrol ve Uzman Ekip

Peters Professional ürünleri üretimin her aşamasında, Everris firmasının uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip uzman kadrosu ile ve en hassas kalite kontrol testlerini gerçekleştirebilen laboratuvarlarında üretilmektedir. Bu ürünler Türkiyenin her bölgesinde görev alan Altıntar Tarım A.Ş. Satış ve Teknik departmanları ile ürünlerin takip ve kontrolleri düzenli bir şekilde yapılır.

Yüksek Kalite

Peters Professional ürünleri yüksek kaliteli hammaddelerden üretilir. Bu nokta bitkisel üretimde önemli bir faktör olan kaliteli ürün güvenilirliğini sağlar.

Sistemlerinizin Ömrü Uzar

Yüksek kaliteli hammaddelerden üretilen Peters Professional, suda hiç bir kalıntı bırakmaksızın %100 çözünür. Oluşan solüsyon damla sulama sistemlerini temiz tutar, tüplerde tıkanmaya neden olmaz.Böylece bitki, düzenli ve dengeli bir dağılımla besin maddelerini alır.Damla sulama sistemlerinizin ömrü uzar, her zaman ve her ortamda yüksek performansla çalışmaya devam eder.Dolayısı ile Peters Professional sistemlerinizi temiz tutar, ömrünü uzatır.
%100 Büyüme Gücü Veren En Kaliteli Damla Sulama Gübresi

Genel amaçlı kullanımlar ve bitkiye özel formülasyonlar ile Peters Professional ürünleri bitki ihtiyacını en iyi şekilde karşılar. Bitki gelişiminin her aşamasına hitap eden geniş ürün formülasyonları sayesinde bitkisel üretimde en kaliteli sonucun alınmasını sağlar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi